Teade aadresside kohta

Käesolev leht on kirjutatud artiklite ja suurema hulga piltide tarbeks. Märksa tihedamini kirjutan blogi aadressile https://www.virgokruve.eu ja arvatavasti jääbki see ainsaks blogi aadressiks

Teemad

veebruar 2018
E T K N R L P
« okt.    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Autoriõigused

Blogis toodud tekstide kasutamine tuleb viidata ja ärilisel eesmärgil kasutamiseks eelnevalt luba küsida. Fotode kasutamine ärilistel eesmärkide tuleb tasustada, muidu piisab viitamisest autorile.

Piduri-Padar keeras eelarve kinni

Eile tuli siis Rahandusministeeriumist kaks olulist teadet. Esiteks on ametlikult hakatud eitama devalveerimise võimalust, mis minu jaoks kõlab tegelikult tõenäosuse suurenemise ja punase ohutulena.

Teiseks külmutati riigieelarvest tehtavad väljamaksed. Õigemini kästi need kokku tõmmata 7 protsendi peale ühe kuu kohta. Lisaks pole võimalik sõlmida uusi lepinguid või võtta lisakohustusi. Aga kuidas lõhkuda jääd või lükata lund, mis peaks tulema samamoodi kui novembri alguses ja paneb päevadeks liikluse seisma? Pealegi on Lääne-Euroopa näinud sellele talvel ka lumetorme, mis panid näiteks Madridi lennujaama päevaks või paariks lumevangi. Saksamaa tundub aga olevat saanud endale kogu selle Põhja-Eesti suusalume.

Lõpuks tahan öelda, et ma ei saa sisse oma põhiblogisse, kuhu oleksin selle muidu kirjutanud. Kahjuks olin sellega sidunud ka ühe valimiste teemalise blogi (valimised2009.com), mis nüüd samamoodi seisab.

Kes tellis selle provokatsiooni?

Comments are closed.