Riik on suurim terrorist ja meie tema pantvangid

Fergusoni juhtum näitab, et suurim terrorist (hirmu all hoidja) on riik ja tema palgalised. Ma tean ajupesu kanalitest CNN & Co. ja ETV, et pean kartma Talebani, Al Qaedat, Hamasi ja nüüd ISIS-t. Neid ühendab teistsugune usk(islam) ja viha Lääne (ingliskeelsete) vastu. Nende tegudega õigustatakse Lääne palgasõdurite missioone: Afganistan, Iraak, Liibüa. Lisaks Venemaaga piirnevate riikide värvilised revolutsioonid, et tuua võimule Läänele kuulekamad poliitikud, kes müüksid oma rahva maha. Saades näiteks 250 grammi kulda ja ühe ideoloogi nimelise auhinna(nii juhtus Andrus Ansipiga).

Riik on terrorist, kes teiste eelnevalt nimetatud ohtude tõttu on meid ilma jätnud sõnumiside salajasusest ja proovib kontrollida ning salvestada kogu elektroonilist suhtlust www.virgokruve.eu/2011/08/01/sellest-unistas-kgb-aga-teoks-tegi-kapo/ See on võrreldav olukorraga, kus keegi haarab tüli käigus noa ja kasutab seda teise inimese vigastamiseks või tapmiseks ja selle peale leitakse, et kõiki nugade kasutajaid tuleb salvestada nende suhtluses teiste inimestega. Teine argument on seks alaealistega ehk täpsemalt pedofiilia avastamine, millega õigustatakse massilise jälgimise sisseviimist.

Riik on terrorist, kes võib meid ilma jätta omandist. Kui Rein Lang oli justiitsminister, siis ta ei leidnud argumente purju joonud juhtide autode konfiskeerimiseks ja sundmüügiks aga nüüd on see vaikselt reaalsuseks saanud ja keegi ei protesti. Kui rikud mõnda teist nõuet, siis võidakse samuti karistada trahvi või vabaduse võtmisega(vangla) või omandist osa kuni täieliku äravõtmiseni(konfiskeerimine).

Riik on terrorist, kes elatub meie tööst läbi selle maksustamise. Riik on nagu paeluss või kasvaja, kes tahab toitmist aga vastu annab väga vähe. Praeguseks on juba loodud erafirmade tervishoid(maksumaksja ostab läbi Haigekassa teenust), päästeteenistus on osaliselt erastatud “vabatahtlikkele” ja juba toimub hariduse erastamine. Kõrghariduses on erafirmad osalenud juba pikalt aga nüüd tuuakse firmad ka madalamatele astmetele(gümnaasiumite sulgemine reformi nime all).

Riik on raha võltsija, kes võltsib ise oma loodud raha läbi selle koguse suurendamise ja sellest tuleneva inflatsiooni. Inflatsioon ehk hindade kallinemine on kõigi Lääne riikide majanduse alus. Selles võidavad võltsitud raha käibelelaskjad ja laenude võtjad(tagasimaksmine odavam) aga kaotavad palgatöölised ja riigi abirahadest elajad(pensionärid), kes ei saa oma sissetulekuid suurendada või usuvad raha hoiustamist pankadesse. Meie vaenlaseks tehtud ISIL võttis kasutuse just kulla vahetuskursil põhineva raha ehk kullastandardi.

Riik on terrorist ja meie tema pantvangid. Meil on Stockholmi sündroom, sest oleme hakanud tema etteantud raamides mõtlema ja käituma. Ta ootab meilt valmisolekut loobuda oma elust ehk surra teda kaitstes.  Vastu saame hulgaliselt kohustusi. Kõik saadavad “teenuseid” oleme ise kinni maksnud, kas siis otseselt(kõrgharidus, pension) või kaudsemalt(haridus, tervishoid, riigikaitse, sisejulgeolek) läbi kulude jaotamise erinevatele põlvkondadele.

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga