Teade aadresside kohta

Käesolev leht on kirjutatud artiklite ja suurema hulga piltide tarbeks. Märksa tihedamini kirjutan blogi aadressile https://www.virgokruve.eu ja arvatavasti jääbki see ainsaks blogi aadressiks

Teemad

veebruar 2018
E T K N R L P
« okt.    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Autoriõigused

Blogis toodud tekstide kasutamine tuleb viidata ja ärilisel eesmärgil kasutamiseks eelnevalt luba küsida. Fotode kasutamine ärilistel eesmärkide tuleb tasustada, muidu piisab viitamisest autorile.

Firefoxi sätete ja paroolide taastamine

Elasin läbi paar tundi meeleheidet ja soovi nutta. Firefox omavolitses ja hakkas ennast taustal vaikselt uuendama aga jäi pooleli(ketrama). Pärast korduvaid sulgemisi oligi seis nutune, sest kadunud olid kõik paroolid, järjehoidjad, vormide eeltäitmine, ajalugu ehk kõik eelmise aasta maikuust kui vahetasin arvutit.

Tegin just täna selle ajal failidest varukoopiaid ja mõtlesin, et peaks ka brauseri sätetest varukoopia tegema aga ennem läks Firefox lolliks. Ma ei mäleta, kas üldse või millal sellest varem koopia tegin(tehke seda nüüd kohe Documents and Settings\kasutaja\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles ). Seega oli tõsine meeleheite tunne. Justkui 1,5 aastat kadunud olematusse.

Arvuti ja failide taastamine ka tulemust ei andnud aga leidsin paroolifaili cert8 otsides, et selline oli tekkinud desktopi. Ma olen lotoga võitnud aga nüüd rõõmustasin rohkemgi, sest seal oligi varukoopia minu brauseri mälust, mille programm oli uuenduse eel teinud. Sain taastatud kõik paroolid, järjehoidjad, avatuna olnud sälgud ehk kogu veebilehitseja info. Rohkem ma õnnele ei looda ja teen varukoopiaid regulaarsemalt. Või loobun üldse Windowsist, sest selle uuendus lõppes ka ühel korral programmide ärakadumisega.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>