Teade aadresside kohta

Käesolev leht on kirjutatud artiklite ja suurema hulga piltide tarbeks. Märksa tihedamini kirjutan blogi aadressile https://www.virgokruve.eu ja arvatavasti jääbki see ainsaks blogi aadressiks

august 2018
E T K N R L P
« juuni    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Autoriõigused

Blogis toodud tekstide kasutamine tuleb viidata ja ärilisel eesmärgil kasutamiseks eelnevalt luba küsida. Fotode kasutamine ärilistel eesmärkide tuleb tasustada, muidu piisab viitamisest autorile.

Olen vääreluseaduse vastu ja abielu poolt

Kristlik maailm on teinud valikud väga kitsaks, kus on õige-vale ja hea-halb. Kui proovin kooseluseaduse algatust sinna alla paigutada, siis see on vale ja halb ning selle nimi olgu vääreluseadus. See prügistab senise abielu mõiste, sisu ja mõtte ilma midagi asemele loomata. See on justkui roosa vein, mis pole valge ega punane. Rikub seniseid väljakujunenud arusaamu ja tavasid.

Muidugi see on iga inimese valik, kas ta seadustab oma kooselu või elab lihtsalt koos aga riigile pole kohane selle pealt veel registreerimise lõivu võtma hakata. Jah, ma arvan üheks eelnõu põhjuseks just poliitikute soovi selle pealt riigilõivu saada. Teine põhjus võiks olla pankadel, kes saaksid nii inimeste kohustuste(laenude, liisingute) täitjate ringi laiendada. See ei ole kolmanda põhjusena loodud samasooliste huve silmas pidades, vaid lihtsalt kahe eelmise põhjuse kõrval on ka neile kasu toov. Neljandaks on see hea teema tähelepanu kõrvale juhtimiseks olulisematelt teemadelt ja inimeste tähelepanu täitmiseks rämpsinfoga(kui palju seadust on kahe inimese suhetesse vaja).

Me hakkame jõudma USA mudeli juurde, kus inimeste vahelt on kadumas usaldus, tunded, lojaalsus ja muud üllad sõnad ning nende asemele tulevad leping, advokaat, jurist, võetud kohustus, riigilõiv, trahv, kohtutäitur.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>