Kallas otsib taga kadunud erakonnakaaslast Savi

Reformierakond on oma valimisvankri ette rakendanud Euroopa Komisjoni aseesimehe Siim Kallase. Ilmselt on kohalikud juhtpoliitikud ennast riigi majanduskriisi viimisega kahjustanud ja esinäona kutsutigi appi kunagine käilakuju.

Reformi-kampaanialehel on kaks raadioreklaami. Ühes küsib Urve Tiidus: „Kas on üldse oluline, kes esindab Eestit Europarlamendis?“ Vastuse lõpus toob Kallas näite ameerika naljast: „Oli kaks venda. Üks hakkas mereröövliks ja teine hakkas Europarlamendi saadikuks. Kummastki ei ole ole pärast seda enam midagi kuulda olnud.“

Ilmselt pidas Reformierakonna asutajaliige silmas oma erakonnakaaslast Toomas Savi, kes valiti Europarlamenti 2004. a. juunis ja kellest pole pärast seda midagi kuulda olnud. Kas Kallast võib samastada mereröövliga, jäägu igaühe enda otsustada.

MTÜ Eurosaadik jagab muret Brüsseli ja Strasbourg’i koridoridesse kaduvate Eesti saadikute pärast ja ootab infot nende vahepealse tegevuse kohta aadressil: kadunud ät eurosaadik.ee. Kõige ammendavama info saatjale Toomas Savi 5-aastase tegevuse kohta paneme auhinnaks välja mereröövlite-teemalise raamatu. Tähtaeg: 22. aprill. Info avalikustame www.eurosaadik.ee lehel.

Artikkel ilmus 15. aprill 2009 ajalehes Kesknädal
http://www.kesknadal.ee/est/uudised?id=12315

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga